Usunięcie wszystkich odznak na ts3

Witam usuneło mi wszytskie odznaki i teraz nic nie mam :frowning:

Dałoby rade to zwrócić ?

1 Like

Google Translate.

Nie możesz sam usunąć swojej odznaki!
Tylko my możemy to zrobić.

Być może zresetowałeś hasło i nie wprowadziłeś jeszcze klucza odzyskiwania.

Nie można stracić swoich odznak, ani Ty nie możesz ich usunąć ani nikt od TeamSpeaka. Upewnij się, że logujesz się na poprawne konto myTeamSpeak na którym były przypisane odznaki. Ewentualnie mogło się pójść nie tak z Twoim kontem jeśli brałeś udział w ostatnich stress testach homebase, ale było ostrzeżenie co do tego i zalecenie aby stworzyć nowe konto na czas testu.

Stress test, niepotrzebna zmiana hasła i niepodanie klucza odzyskiwania, wyłączone usługi myTeamSpeak przy łączeniu z serverem, bycie zalogowanym na inne konto myTS… Tak wiele niewiadomych, tak wiele opcji.

Najlepiej będzie zalogować się na myteamspeak.com, zobaczyć czy tam są Twoje odznaki, a jeśli tak to znaczy, że wszystko jest spoko, a jedyne co to musisz sobie przypomnieć czy nie kombinowałeś/kombinowałaś z jakimiś opcjami w cliencie albo nie zmieniałeś/zmieniałaś hasła.

Jeśli to drugie, musisz podać klucz odzyskiwania (taki pokręcony ciąg znaków podawany przy pierwszym logowaniu, który MUSISZ ZAPISAĆ NA WŁASNĄ RĘKĘ) albo użyć opcji Fallback, co niestety usunie wszystkie zakładki, zsynchronizowane zapisy i tym podobne, o ile masz lokalną kopię tychże.

A jeśli na myteamspeak.com nic nie będzie, to znaczy, że na tym koncie nic nie ma i nie było. Sorki